Разлика между версии на „1988 Голяма награда на Австралия“

м
редакция без резюме
м
| писта = [[Аделейд (градска писта)|Аделаида]]
| карта = Adelaide (long route).svg
| дата = 13 ноември 1988
| обиколки = 82
| дължина писта = 3.770
| дължина състезание = 309.960
| текуща година = 1988
| време = облачноОблачно, топло
| победа време = 1:53:14.676
| победител = [[Ален Прост]]