Разлика между версии на „Индоевропейски езици“

м
r2.7.2+) (Робот: Променяне от ro:Limbile indo-europene на ro:Limbi indo-europene
м (без надкатегория)
м (r2.7.2+) (Робот: Променяне от ro:Limbile indo-europene на ro:Limbi indo-europene)
[[qu:Indu iwrupiyu rimaykuna]]
[[rmy:Indo-Europikane chhiba]]
[[ro:LimbileLimbi indo-europene]]
[[roa-rup:Limbe indoeuropeane]]
[[ru:Индоевропейские языки]]
182 149

редакции