Разлика между версии на „ФК Арис (Солун)“

редакция без резюме
| капацитет = 22 800
| собственик =
| президент = {{flagicon|Greece}} АнгелосДимитрис ГролисИлиадис
| старши треньор = {{flagicon|Greece}} Сулис Пападопулос
| първенство =
Анонимен потребител