Разлика между версии на „Бялисток“

→‎Личности: + Александра Екстер
м (Robot: ro:Białystok is a good article)
(→‎Личности: + Александра Екстер)
;Родени в Бялисток
* Евгений Аниско, македоно-одрински опълченец, 19-годишен, ученик, 3 рота на 10 прилепска дружина, медал<ref>„Македоно-одринското опълчение 1912-1913 г. Личен състав“, Главно управление на архивите, 2006, стр. 44.</ref>
* [[Александра Екстер]], руска художничка
 
== Побратимени градове ==