Разлика между версии на „Потребител беседа:Tito~bgwiki“

DerHexer премести страница „Потребител беседа:Tito~bgwiki“ като „Потребител беседа:TishoD“: Automatically moved page while renaming the user "[[Special:CentralAuth/Tito~bgwiki|Tito~bgw...
(DerHexer премести страница „Потребител беседа:Tito~bgwiki“ като „Потребител беседа:TishoD“: Automatically moved page while renaming the user "[[Special:CentralAuth/Tito~bgwiki|Tito~bgw...)
 
(Няма разлика)
93

редакции