Разлика между версии на „Медицински университет (София)“

м
Шаблон:Университет инфо → Шаблон:Висше училище
м (Шаблон:Университет инфо → Шаблон:Висше училище)
{{Висше училище
{{Университет инфо
|име= Медицински университет
|основан= [[1950]]
394 317

редакции