Бялистокски университет: Разлика между версии

м
Шаблон:Университет инфо → Шаблон:Висше училище
(Нова страница: {{Университет инфо |име= Бялистокски университет |основан= 1997 |град= Бялисток |страна= По...)
 
м (Шаблон:Университет инфо → Шаблон:Висше училище)
{{Висше училище
{{Университет инфо
|име= Бялистокски университет
|основан= [[1997]]
562 695

редакции