Римски университет „Сапиенца“: Разлика между версии

м
Шаблон:Университет инфо → Шаблон:Висше училище
(Нова страница: {{Университет инфо |име= Университет „Ла Сапиенца“ |основан= 1303 |град= Рим |страна= Итал...)
 
м (Шаблон:Университет инфо → Шаблон:Висше училище)
{{Висше училище
{{Университет инфо
|име= Университет „Ла Сапиенца“
|основан= [[1303]]
562 695

редакции