Разлика между версии на „Миланска катедрала“

м
Шаблон:Храм инфо → Шаблон:Храм
мNo edit summary
м (Шаблон:Храм инфо → Шаблон:Храм)
{{Храм инфо
| име = Миланска катедрала
| име-оригинал = ''Duomo di Milano''
562 695

редакции