Разлика между версии на „Университет „Корнел““

м
м (+ 4 картинки, + Нормативен контрол)
{{Висше училище
|име= Университет „Корнел“
|емблема= Cornell UUniversity logo round 01seal.jpgsvg
|основан= [[1865]]
|град= [[Итака (Ню Йорк)|Итака]]
98

редакции