Разлика между версии на „Кубер“

м
Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}}
м
м (Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}})
{{Синове на кан Кубрат}}
{{Български владетели}}
{{Портал |Македония}}
 
[[Категория:Прабългари]]
116 195

редакции