Разлика между версии на „Дойранско езеро“

м
Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}}
No edit summary
м (Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}})
{{Езера в Егейска Македония}}
{{Езера в Република Македония}}
{{Портал |Македония}}
[[Категория:Езера в Република Македония]]
[[Категория:Езера в Гърция]]
119 292

редакции