Разлика между версии на „Кавадарци (община)“

м
Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}}
м (Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}})
 
{{Общини в Република Македония}}
{{Портал |Македония}}
[[Категория:Община Кавадарци| ]]
110 966

редакции