Разлика между версии на „Георги Трайчев“

м
Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}}
м (Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}})
<references />
 
{{Портал |Македония}}
{{СОРТКАТ:Трайчев, Георги}}
[[Категория:Дейци на ВМОРО]]
117 015

редакции