Разлика между версии на „Христо Ампов“

м
Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}}
м (Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}})
<references />
 
{{Портал |Македония}}
{{СОРТКАТ:Ампов, Христо}}
[[Категория:Дейци на ВМРО (обединена)]]
112 429

редакции