Разлика между версии на „Герхард Физелер“

м
Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}}
м (Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}})
<references />
 
{{Портал |Македония}}
{{нормативен контрол}}
{{СОРТКАТ:Физелер, Герхард}}
116 181

редакции