Разлика между версии на „Герман III Воденски“

м
Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}}
м (Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}})
{{пост край}}
 
{{Портал |Македония}}
[[Категория:Воденски митрополити]]
[[Категория:Гръцки духовници]]
112 282

редакции