Разлика между версии на „ФК Апоел (Беер Шева)“

м
редакция без резюме
(Хапоел ---> Апоел)
м
 
== Успехи ==
* [[Файл:Gold medal icon.svg|15px]] '''''[[Висша лига на Израел|Шампион на Израел]] (4): 1974/75, 1975/76, 2015/16, 2016/17'''''
* [[Файл:Cup Winner.png]] '''''Носител на СуперкупаКупата на Израел (21): 1975, 2016'''''1996/97
 
* [[Файл:Cup Winner.png]] '''''Носител на КупатаСуперкупа на Израел (12): 1996/97'''''1975, 2016
 
* [[Файл:Cup Winner.png]] '''''Носител на Суперкупа на Израел (2): 1975, 2016'''''
 
== Източници ==