Разлика между версии на „Кристиано Роналдо“

No edit summary
=== Индивидуални ===
*[[File:Pallone d'oro.svg|20px]] [[Златна топка на ФИФА|Златна топка]] – '''(5)''': 2008, 2013, 2014, 2016, 2017
*[[File:FIFA_World_Player_of_the_Year.svg|15px]] [[Футболист на годината на ФИФА]] – '''(13)''': 2008, 2016, 2017
*Футболист на годината на [[УЕФА]] – (3): 2013/14, 2015/16, 2016/17
*[[Златна обувка]] – '''(4)''': 2007/08, 2010/11, 2013/14, 2014/15
348

редакции