Разлика между версии на „ФК Балкан (Ботевград)“

м
4-цифрени числа без интервал
м (] 4-цифрени числа без интервал ; козметични промени)
м (4-цифрени числа без интервал)
| основан = 1929
| стадион = [[Христо Ботев (Ботевградски стадион)|„Христо Ботев“]]
| капацитет = 8 0008000
| президент = Иван Редовски
| старши треньор = [[Иван Редовски]]