Разлика между версии на „814“

м
ключ „интервал“ за категория година
м (категория година)
м (ключ „интервал“ за категория година)
* [[28 януари]] — [[Карл Велики]], крал на франките
 
[[Категория:{{PAGENAME}} година| ]]
111 948

редакции