Фейер: Разлика между версии

5 байта добавени ,  преди 15 години
м
Robot: Automated text replacement (-([0-9]),([0-9][0-9][0-9][^0-9]) +\1 \2)
м (Robot: Automated text replacement (-([0-9]),([0-9][0-9][0-9][^0-9]) +\1 \2))
|-
|'''Население'''
|426, 541
|-
|'''Гъстота на населението'''
7307

редакции