Разлика между версии на „Плевен“

м
премахната редакция 919741 на 194.141.32.32 (беседа)
м (премахната редакция 919741 на 194.141.32.32 (беседа))
карта=Karta_Pleven
| област=Плевен
| население=110124 696693 / 137 001
| население-към=15.03.2007
| надм-височина=116
7511

редакции