Разлика между версии на „Нобелова награда за литература“

м
Robot: Automated text replacement (-([^\.\=0-9][0-2][0-9])\.([0-5][0-9][^\.0-9]) +\1:\2)
м (Robot: Automated text replacement (-([^\.\=0-9][0-2][0-9])\.([0-5][0-9][^\.0-9]) +\1:\2))
| [[Английски език|Английски]] || 26 || 24.76
|-
| [[Френски език|Френски]] || 13 || 12.:38
|-
| [[Немски език|Немски]] || 12 || 11.:43
|-
| [[Испански език|Испански]] || 10 || 9.52
7307

редакции