Разлика между версии на „Силистра“

м
Robot: Automated text replacement (-([^\.\=0-9][0-2][0-9])\.([0-5][0-9][^\.0-9]) +\1:\2)
м (Robot: Automated text replacement (-([^\.\=0-9][0-2][0-9])\.([0-5][0-9][^\.0-9]) +\1:\2))
== Културни и природни забележителности ==
Силистра е сред [[Стоте национални туристически обекта]], [[Български туристически съюз]].
Исторически музей, 09.:00 - 12.:00 часа и 12,30 - 17,30 часа, почивен ден неделя и понеделник, има печат.;
Крепост "Меджиди табия" без почивен ден; лятно вр. - 8,30 - 20,00 зимно вр. - 8,30 - 17,00, 086/820 269.
 
7307

редакции