Малишево: Разлика между версии

{{lang-sq,sr}} => {{lang|sq,sr}}
м (] 4-цифрени числа без интервал ; козметични промени)
({{lang-sq,sr}} => {{lang|sq,sr}})
}}
 
'''Малишево''' ({{lang-|sq|Malishevë}} или ''Malisheva''; {{lang-|sr|Малишево}}) е [[град]] в [[Косово]], административен център на община [[Малишево (община)|Малишево]], [[Призренски окръг]]. Населението на града през [[2005]] година е 2300 души.
 
{{Косово-мъниче}}
562 695

редакции