Разлика между версии на „Беата Ранк“

{{lang-de}} => {{lang|de}}
м (Bot: Automated text replacement (- ) +)); козметични промени)
({{lang-de}} => {{lang|de}})
| повлиял = }}
}}
'''Беата Ранк''' ({{lang-|de|Beata Rank}}, родена като '''Беата Минцер''' или '''Мунцер''') е [[австрийски]] [[психоаналитик]].
 
== Биография ==
562 695

редакции