Разлика между версии на „Клаус Ман“

{{lang-de}} => {{lang|de}}
({{lang-de}} => {{lang|de}})
| бележки =
}}
'''Клаус Ман''' ({{lang-|de|Klaus Mann}}), с рождено име '''Klaus Heinrich Thomas Mann''', е германски [[писател]] и [[публицист]], автор на [[роман]]и, [[разказ]]и, [[пиеса|пиеси]], [[Литературна критика|критика]] и [[есе]]та.
 
== Биография ==
552 341

редакции