Разлика между версии на „Аракен Патушка“

м
Bot: Automated text replacement (-DEFAULTSORT: +СОРТКАТ:)
м (Bot: Automated text replacement (-DEFAULTSORT: +СОРТКАТ:))
{{Портал футбол}}
 
{{DEFAULTSORTСОРТКАТ:Патушка, Аракен}}
[[Категория:Бразилски футболисти]]
[[Категория:Футболисти на Сао Пауло]]