Синан Хасани: Разлика между версии

м
излишен празен ред
м (Bot: Automated text replacement (-DEFAULTSORT: +СОРТКАТ:))
м (излишен празен ред)
 
Синан Хасани умира в Белград на [[28 август]] [[2010]] година.
 
 
{{СОРТКАТ:Хасани, Синан}}