Разлика между версии на „Иван Георгиев (футболист)“

м
излишен празен ред
м (Bot: Automated text replacement (-03 август +3 август); козметични промени)
м (излишен празен ред)
 
== Биография ==
 
Иван Георгиев е роден на [[20 май]] [[1985]] година в град [[Левски (град)|Левски]], [[Народна република България|България]].