Разлика между версии на „Шака Кан“

редакция без резюме
 
{{нормативен контрол}}
{{СОРТКАТ:Кан, Шака}}
[[Категория:Американски певципевици]]
[[Категория:Афроамериканци]]
[[Категория:Соул музиканти]]
[[Категория:Американски джаз музиканти]]
[[Категория:Диско музиканти]]
[[Категория:Носители на Грами]]
[[Категория:Чикагци]]