Любомир Коцев

български футболист

Любомир Коцев е бивш български футболист, защитник. Играл е за Ботев (Враца) (1961 – 1975). Има 204 мача и 1 гол в „А“ група. Бронзов медалист през 1971 г. с Ботев (Враца). Има 4 мача за „Б“ националния отбор. За купата на УЕФА е изиграл 2 мача.

Любомир Геортиев Коцев (Ибро)
български футболист
Роден
Починал