Горан Стефановски: Разлика между версии

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
* Аирлија транзиција (телевизионен сериал, 1996),
* Casabalkan (драма, 1997),
* Демонот од Дебар Маало (драма, 2006).<ref>[{{Citation |title=Македонски Пен-центар. Горан Стефановски |url=http://www.pen.org.mk/publications/members/tekst.asp?lang=mac&id=66 Македонски|access-date=2008-03-02 Пен|archivedate=2007-центар08-26 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20070826163652/http://www.pen.org.mk/publications/members/tekst.asp?lang=mac&id=66 Горан Стефановски]}}</ref>
 
== Бележки ==
66 539

редакции