Разлика между версии на „Древномакедонски език“

м
Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}}
(→‎top: ъглови кавички -> български кавички редактирано с AWB)
м (Бот: {{Портал Македония}} --> {{Портал|Македония}})
<references />
 
{{Портал |Македония}}
[[Категория:Древна Македония]]
[[Категория:Палеобалкански езици]]
119 285

редакции