Отваря главното меню

Квалификационен кръгРедактиране

Общ резултат 1-ви мач 2-ри мач
ИА Акранес   2:6   Гент 2:3 0:3
Ганджа   0:7   Анталияспор 0:2 0:5
Клуб Брюж   6:1   Флора Талин 4:1 2:0
ИБ Вестманея   0:5   Хартс 0:2 0:3
АБ Копенхаген   9:0   Б36 Торсхавн 8:0 1:0
Коулрейн   1:3   Йоргрюте 1:2 0:1
Арарат   3:4   Кошице 2:3 1:1
Напредък Крушевац   6:2   Тулевик Вилянди 5:1 1:1
МТК Унгария   5:2   Йокерит Хелзинки 1:0 4:2
Ворскла Полтава   4:0   Работнички Скопие 2:0 2:0
Бангор Сити   0:11   Халмстад 0:7 0:4
Вентспилс   3:4   Вашаш Будапеща 2:1 1:3 (сдв)
Жонес Еш   0:11   Селтик 0:4 0:7
Дърновице   4:0   Будучност Бановици 3:0 1:0
Томори Берат   2:5   АПОЕЛ Никозия 2:3 0:2
Рапид Букурещ   3:1   Мика 3:0 0:1
ВИТ Тбилиси   1:4   Бейтар Йерусалим 0:3 1:1
Омония Никозия   1:2   Нефтохимик Бургас 0:0 1:2
Железничар Сараево   1:3   Висла Краков 0:0 1:3
Шериф Тираспол   0:3   Олимпия Любляна 0:0 0:3
Жалгирис   2:7   Рух Хожов 2:1 0:6
Абърдийн   2:2   Бохемианс 1:2 1:0
ГИ Гьота   1:4   Норшьопинг 0:2 1:2
Металург Лиепая   1:2   Бран 1:1 0:1
Славия Мозир   1:1   Макаби Хайфа 1:1 0:0
Слован Братислава   4:0   Локомотив Тбилиси 2:0 2:0
Слима Уондърърс   3:5   Партизан Белград 2:1 1:4
Конструкторул Тираспол   2:11   ЦСКА София 2:3 0:8
АИК Солна   3:0   Гомел 1:0 2:0
ХЯК Хелзинки   4:3   Гревенмахер 4:1 0:2
Гленторан   0:4   Лилестрьом 0:3 0:1
Екранас   0:7   Лирсе 0:3 0:4
Боавища   5:0   Бари Таун 2:0 3:0
Констеласио Еспортива   0:16   Райо Валекано 0:10 0:6
Лозана   2:0   Корк Сити 1:0 1:0
Риека   8:6   Валета 3:2 5:4 (сдв)
Амика Вронки   6:3   Вадуц 3:0 3:3
Университатя Крайова   1:2   Победа Прилеп 1:1 0:1
Фолгоре/Фалчано   1:12   Базел 1:5 0:7
Нефтчи Баку   2:3   Горица 1:0 1:3
Рапид Виена   6:0   Теута Дуръс 2:0 4:0

Първи кръгРедактиране

Общ резултат 1-ви мач 2-ри мач
Бохемианс   2:3   Кайзерслаутерн 1:3 1:0
Лирсе   1:5   Бордо 0:0 1:5
Кошице   2:3   Грац 2:3 0:0
Дърновице   0:1   Мюнхен 1860 0:0 0:1
Базел   7:6   Бран 3:2 4:4
Норшьопинг   3:4   Слован Либерец 2:2 1:2
Рапид Виена   4:1   Йоргрюте 3:0 1:1
Гент   0:9   Аякс Амстердам 0:6 0:3
Вашаш Будапеща   2:4   АЕК Атина 2:2 0:2
Зимбру Кишинеу   1:4   Херта Берлин 1:2 0:2
Рода Керкраде   1:4   Интер Братислава 0:2 1:2
Полония Варшава   0:3   Удинезе 0:1 0:2
ЦСКА Москва   0:1   Вибор 0:0 0:1 (сдв)
Глазгоу Селтик   3:2   ХЯК Хелзинки 2:0 1:2 (сдв)
Геньон   0:1   Ираклис Солун 0:0 0:1
Челси   1:2   Санкт Гален 1:0 0:2
Реал Сарагоса   5:5 (3 – 4 д.)   Висла Краков 4:1 1:4 (сдв)
Молде   1:2   Райо Валекано 0:1 1:1
Горица   1:11   Рома 1:4 0:7
АИК Солна   1:2   Херфьолге 0:1 1:1 (сдв)
Щутгарт   3:3   Хартс 1:0 2:3
Витес   4:2   Макаби Хайфа 3:0 1:2
Лилестрьом   4:3   Динамо Москва 3:1 1:2
Партизан Белград   1:2   Порто 1:1 0:1
Алания Владикавказ   0:5   Амика Вронки 0:3 0:2
Халмстад   4:3   Бенфика Лисабон 2:1 2:2
Дунафер   1:4   Фейенорд 0:1 1:3
Кривбас Кривой Рог   0:6   Нант 0:1 0:5
ПАОК Солун   6:4   Бейтар Йерусалим 3:1 3:3
Славия Прага   5:0   АБ Копенхаген 3:0 2:0
ЦСКА София   2:2   МТК Унгария 1:2 1:0
Депортиво Алавес   4:3   Газиантепспор 0:0 4:3
Анталияспор   2:6   Вердер Бремен 2:0 0:6
Тирол Инсбрук   5:3   Фиорентина 3:1 2:2
Клуб Брюж   3:0   АПОЕЛ Никозия 2:0 1:0
Рапид Букурещ   0:1   Ливърпул 0:1 0:0
Цюрих   1:4   Генк 1:2 0:2
Олимпия Любляна   2:3   Еспаньол 2:1 0:2
Ворскла Полтава   2:4   Боавища 1:2 1:2
Брьонбю   1:2   Осиек 1:2 0:0
Рух Хожов   1:7   Интер 0:3 1:4
Победа Прилеп   0:6   Парма 0:2 0:4
Лозана   5:2   Торпедо Москва 3:2 2:0
Селта Виго   1:0   Риека 0:0 1:0 (сдв)
Лестър Сити   2:4   Цървена Звезда Белград 1:1 1:3
Локомотив Москва   4:2   Нефтохимик Бургас 4:2 0:0
Напредък Крушевац   0:6   ОФИ Крит 0:0 0:6
Слован Братислава   1:4   Динамо Загреб 0:3 1:1

Втори кръгРедактиране

Общ резултат 1-ви мач 2-ри мач
Ираклис Солун   4:5   Кайзерслаутерн 1:3 3:2
Осиек   4:1   Рапид Виена 2:1 2:0
Вердер Бремен   9:3   Генк 4:1 5:2
Удинезе   1:3   ПАОК Солун 1:0 0:3 (сдв)
Халмстад   4:5   Мюнхен 1860 3:2 1:3
АЕК Атина   6:2   Херфьолге 5:0 1:2
Херта Берлин   4:2   Амика Вронки 3:1 1:1
Базел   1:3   Фейенорд 1:2 0:1
Клуб Брюж   3:2   Санкт Гален 2:1 1:1
Лилестрьом   3:5   Депортиво Алавес 1:3 2:2
Парма   2:1   Динамо Загреб 2:0 0:1
Еспаньол   4:1   Грац 4:0 0:1
Ливърпул   4:2   Слован Либерец 1:0 3:2
Лозана   3:2   Аякс Амстердам 1:0 2:2
Висла Краков   0:3   Порто 0:0 0:3
Тирол Инсбрук   2:3   Щутгарт 1:0 1:3
Райо Валекано   2:2   Вибор 1:0 1:2
Нант   3:1   МТК Унгария 2:1 1:0
Боавища   1:2   Рома 0:1 1:1
Бордо   3:2   Глазгоу Селтик 1:1 2:1 (сдв)
Локомотив Москва   3:1   Интер Братислава 1:0 2:1
Интер   1:1   Витес 0:0 1:1
Цървена Звезда Белград   1:3   Селта Виго 1:0 00:3(1)
ОФИ Крит   3:6   Славия Прага 2:2 1:4
1 Реваншът завършва 3:5 за Селта Виго. УЕФА присъжда служебна победа с 3:0 за Селта, тъй като Цървена Звезда Белград използват два наказани футболиста.

Трети кръгРедактиране

ОсминафиналРедактиране

ЧетвъртфиналРедактиране

ПолуфиналРедактиране

Общ резултат 1-ви мач 2-ри мач
Барселона   0:1   Ливърпул 0:0 0:1
Депортиво Алавес   9:2   Кайзерслаутерн 5:1 4:1

ФиналРедактиране

Вижте същоРедактиране

Външни препраткиРедактиране